Франція поряд ! Презентація нових гам від Yves Rocher 🌸

Що найбільше я люблю? Звісно приділяти час собі, у дівчат так генетично закладено, що потрібно себе похвалити так, як ніхто не похвалить, підтримати себе так, як ніхто не підтримає і звісно доглядати за своїм тілом та обличчям так, як навчав сам Ів Роше.

Не багатьом пощастило мати можливість відвідати перший наймасштабніший захід 2021 від бренду Yves Rosher, тож я маю велику честь показати вам, як відбувалась презентація нових 5 гам бренду.

photo by bhub.com.ua

Локацією був заміський готель із мальовничою зеленою територією, де всі гості події насолоджувались прекрасною компанією і більше того, одразу проходили тест на визначення типу шкіри та підбору індивідуального догляду. В цьому і є частинка секрету: підбирати той догляд, який підходить саме вам. І з великою насолодою скажу, що тепер це легко зробити з однією з 5-ти нових гам:

— Pure Algue з мікроводоростями;

— Pure Menthe з м’ятою проти жирного блиску;

— Pure Camomille для чутливої шкіри і Pure Bleuet для видалення стійкого макіяжу;

— Pure Calendula для сухої та зрілої шкіри;

Які продукти містить в собі кожна із колекцій?

Pure Camomile 

Сила ніжності

Особливість цієї колекції, та й усіх продуктів Yves Rocher в тому, що компоненти для них вирощуються більш ніж на 60 га полів, які вже понад 20 років обробляються згідно з вимогами органічного землеробства. Це власний Ботанічний Сад, що нараховує більше 1500 видів рослин, зокрема Дика Ромашка, яка використовується в догляді за шкірою Yves Rocher із 60-х років, та безпосередньо у новій колекції Pure Camomile, була однією з рослин, вирощених в Ла-Гасії вперше ще у 1979 році. Щорічно її збирають, потім висушують верхні частини Ромашки (бутони, листя та стебла), з яких виробляють екстракт для продуктів Yves Rocher. Метод 100% натуральної екстракції дозволяє зберегти всі цілющі властивості рослини – заспокійливі та захисні. Експерти Рослинної Косметики Yves Rocher поєднали два активні компоненти 100% рослинного походження, отримані з Дикої Ромашки, які чинять заспокійливу та зміцнювальну дію:

– Ромашкова Вода знижує чутливість шкіри на 28%;

– Ромашкова Олія підсилює захисні механізми шкіри на 25% та збільшує її здатність до відновлення на 30%.

Отож, до Ромашкової колекції входять:

1. Міцелярна Вода-Демакіяж з Ромашкою для Чутливої Шкіри

Міцелярна Вода на основі Ромашки Дикої Біо із заспокійливими властивостями лагідно очищує шкіру, видаляючи забруднення. Має нейтральний рівень pH для шкіри.

Заспокоює та лагідно очищує шкіру

Міцелярна Вода на основі Ромашки Дикої Біо із заспокійливими властивостями лагідно очищує шкіру, видаляючи забруднення. Має нейтральний рівень pH для шкіри.

2. Молочко-Тонік для Демакіяжу 2в1 Ромашка для Чутливої Шкіри

М’яко видаляє макіяж з обличчя та тонізує шкіру, також має заспокійливі властивості.

Формула з шовковистою текстурою пом`якшує шкіру та дарує відчуття комфорту. Має нейтральний рівень pH.

3. Крем-Демакіяж для Вмивання з Ромашкою для Чутливої Шкіри

Лагідно видаляє макіяж з обличчя, контуру очей та губ

Завдяки кремовій текстурі Крем-Демакіяж Ромашки Дикої Біо із заспокійливими властивостями м’яко очищує шкіру, лагідно видаляє макіяж з обличчя, залишки макіяжу контуру очей та губ, не пересушуючи шкіру. Поєднує ефективність засобу для зняття макіяжу із ніжністю крему. Безпечний для планети, лагідний для шкіри – має нейтральний рівень pH.

4. Олія-Демакіяж з Ромашкою для Чутливої Шкіри

Ефективно видаляє макіяж з обличчя, контуру очей та губ

Олія-Демакіяж на основі Ромашки Дикої із заспокійливими властивостями ретельно видаляє макіяж та очищує від забруднень та залишків декоративної косметики, у тому числі водостійкої. Формула з легкою олійною текстурою при контакті з водою перетворюється на ніжне молочко. Безпечна для планети, лагідна для шкіри – має нейтральний рівень pH.

5. Маска-Піна з Ромашкою для Чутливої Шкіри

Заспокоює та живить чутливу й суху шкіру

Маска-Піна на основі Ромашки Дикої Біо із заспокійливими властивостями заспокоює та живить чутливу та/або суху шкіру, усуваючи відчуття дискомфорту. Має невагому текстуру мусу. Нейтральний рівень pH для шкіри.

6. Квіткова Вода з Ромашкою для Чутливої Шкіри

Заспокоює чутливу шкіру, надає сяяння шкірі та волоссю  

Збагачена природними активними компонентами, Квіткова Вода на основі Ромашки Дикої Біо із заспокійливими властивостями виробляється шляхом парової дистиляції – 100% натурального процесу, який дозволяє зберегти всі корисні властивості рослин. Нерозбавлені (100% Ромашкова Вода) концентровані формули на 99% складаються з інгредієнтів натурального походження та не містять ароматизаторів.

Формула з текстурою освіжної димки зменшує печіння та стягнутість, заспокоює чутливу шкіру та повертає їй відчуття комфорту. Надає сяяння шкірі та волоссю. Ідеально підходить для чутливої шкіри: не містить ароматизаторів та має нейтральний рівень pH.

Pur Calendula

Досконале очищення сухої та зрілої шкіри

Зріла шкіра, як правило, схильна до сухості. Для догляду за нею підходять більш ніжні, насичені, заспокійливі текстури. Гама Календула призначена для шкіри із віковими змінами.

Експерти Yves Rocher культивують Календулу на власних полях в Ла-Гасії 3 1979 року згідно з принципами агроекології, та збільшили частку натуральних інгредієнтів у складі формул гами Календула до 99%. Завдяки методу 100% натуральної екстракції їм вдається повністю зберегти цілющі властивості Календули в екстрактах, що сприяють відновленню та розгладженню шкіри.

1. Молочко-Демакіяж з Календулою для Живлення

Лагідно видаляє макіяж та розгладжує шкіру

Молочко-Демакіяж на основі Календули Біо з розгладжувальними властивостями поєднує у собі ефективність засобу для зняття макіяжу із комфортом ніжного молочка. Формула текстурою нежирного молочка ніжно дбає про шкіру, лагідно видаляє макіяж, очищує від забруднень та розгладжує шкіру, надаючи комфорту після очищення. Має нейтральний рівень pH для шкіри.

2. Лосьйон з Календулою для Живлення

Тонізує, розгладжує зморшки та надає шкірі комфортуЛосьйон на основі Календули Біо з розгладжувальними властивостями має формулу з гелеподібною текстурою, миттєво тане на шкірі, тонізує, зволожує та відновлює природне сяяння. Засіб надає шкірі комфорту та розгладжує зморшки. Має нейтральний рівень pH для шкіри. 

Гама Pure Algue

Відновлення кисневого обміну шкіри

Через нестачу кисню в клітинах, що виникає через такі повсякденні, агресивні фактори, як забруднене повітря, стрес, втома, інтенсивний ритм життя, шкіра стає тьмяною та зневодненою. Аби посилити опірність шкіри до що є причиною передчасного старіння, експерти Рослинної Косметики® Yves Rocher, надихаючись силою океанів, вперше за всю історію бренду в їх косметиці з’явився новий – зелені мікроводорості Тетраселміс – фітопланктон, що має потужні антиоксидантні властивості та унікальну здатність насичувати клітини киснем.

Ці мікроскопічні водорості дрейфують на поверхні океанських вод та виробляють кисень. Їх фотосинтез відрізняється високою ефективністю завдяки ідеальному розташуванню водоростей між водою та повітрям. Ми культивуємо зелені мікроводорості Тетраселміс на узбережжі Бретані в біореакторі 100% природним способом. Така техніка дозволяє використовувати всі корисні властивості мікроорганізмів без шкоди для природних ресурсів. Продукти нової гами на основі зелених мікроводоростей Тетраселміс, розробленої для детоксикації шкіри, містять 98-99% інгредієнтів натурального походження. Вони сприяють насиченню шкіри киснем, посилюють її захисні функції та відновлюють її природне сяяння. Гама Морські Водорості призначена для нормальної та комбінованої шкіри, що зазвичай характеризується тьмяністю, недостатньою зволоженістю та відчуттям стягнутості.

До колекції входять такі продукти, як

1. Міцелярна Вода-Демакіяж 2в1 з Мікроводоростями для Зволоження

Ефективно очищує від забруднень, зволожує шкіру обличчя та зону контуру очей

Міцелярна Вода-Демакіяж з неймовірно свіжою текстурою ефективно очищає, освіжає та пом’якшує шкіру завдяки мікроводоростям Тетраселміс, що насичують клітини киснем.

Засіб позбавляє забруднень, очищає та зволожує шкіру обличчя та контуру очей. Формула має нейтральний рівень pH.

2. Гель для Вмивання Ультрасвіжість з Мікроводоростями для Зволоження

Очищує, освіжає та насичує шкіру киснем. Видаляє забруднення та залишки макіяжу

Гель для Вмивання має формулу з неймовірно свіжою текстурою, ефективно очищує, освіжає, пом’якшує та насичує шкіру киснем. Видаляє забруднення та залишки макіяжу. 

3. Желе-Демакіяж 3в1 з Мікроводоростями для Зволоження

Видаляє макіяж та очищує шкіру обличчя та контуру очей, насичує шкіру киснем

Желе-Демакіяж на основі мікроводоростей Тетраселміс, що мають унікальну здатність насичувати клітини киснем, делікатно видаляє макіяж, позбавляє токсинів та очищає шкіру обличчя та контуру очей. Засіб поєднує ефективність олії для зняття макіяжу та свіжість гелю для вмивання: його ультрасвіжа гелева текстура із мікрокраплями води при контакті зі шкірою перетворюється на легку, повітряну піну, що видаляє навіть водостійкий макіяж.

4. Піна-Кисень для Вмивання з Мікроводоростями для Зволоження

Ніжно очищує, насичує киснем та освіжає шкіру

Завдяки формулі з неймовірно свіжою мусовою текстурою, Піна-Кисень для Вмивання на основі мікроводоростей Тетраселміс, що мають унікальну здатність насичувати клітини киснем, ніжно очищує шкіру та видаляє забруднення й залишки макіяжу, освіжає, зволожує та надає шкірі сяяння.

5. Скраб для Обличчя Ультрасвіжість з Мікроводоростями для Зволоження

Делікатно відлущує, наповнює киснем та освіжає шкіру.

Cкраб делікатно очищує шкіру від забруднень та ороговілих клітин, наповнює її киснем та освіжає. Формула на основі мікроводоростей Тетраселміс з ультрасвіжою гелевою текстурою та бамбуковою пудрою відлущує ороговілі клітини, насичує шкіру киснем, освіжає та надає їй сяяння.

6. Маска-Кисень з Мікроводоростями для Зволоження

Глибоко зволожує та відновлює природні функції шкіри

Маска на основі мікроводоростей Тетраселміс, що мають унікальну здатність насичувати клітини киснем, глибоко зволожує та відновлює природні функції шкіри. Надає шкірі  природного сяяння. Має формулу з ультрасвіжою гелевою текстурою.

Безпечна для планети, лагідна для шкіри: має нейтральний рівень pH

Гама Pure Menthe

Природне сяяння без небажаного блиску

Дівчатка, у яких розширені пори, небажаний блиск обличчя та висипання – мають жирний тип шкіри. Така шкіра страждає від нестачі кисню та порушення себорегуляціі, що призводить до утворення висипань та комедонів. 

Гама М’ята для Матовості призначена для комбінованої, жирної шкіри та/або проблемної шкіри з недоліками.

Експерти Рослинної Косметики Yves Rocher обрали М’яту за її освіжні властивості. Формули нової гами М’ята для Матовості містять 98-99% інгредієнтів натурального походження.

Колекція налічує аж 8 продуктів, серед яких:

1. Міцелярна Вода-Демакіяж з М’ятою для Матовості

Ретельно очищує, освіжає та матує шкіру

Міцелярна Вода-Демакіяж на основі М’яти лагідно усуває забруднення, освіжаючи та матуючи шкіру. Має нейтральний рівень pH для шкіри.

2. Очищувальний Гель для Вмивання з М’ятою для Матовості

Ретельно очищує та освіжає шкіру, усуває надлишки себуму

Гель для Вмивання на основі М’яти, відомої своїми освіжними властивостями, лагідно очищує шкіру, видаляє забруднення та залишки макіяжу, усуває надлишки себуму. Має освіжну гелеву текстуру. Безпечний для планети, лагідний для шкіри: має нейтральний рівень pH.

3. Гель-Скраб 3в1 для Очищення Пор з М’ятою для Матовості

Глибоко очищує та відлущує, не пересушуючи шкіру

Завдяки формулі зі свіжою гелевою текстурою та відлущувальним гранулам рослинного походження, Гель-Скраб 3 в 1 на основі М’яти лагідно, але глибоко очищує шкіру, розблоковує пори та видаляє чорні цятки, не пересушуючи її. Безпечний для планети, лагідний для шкіри: має нейтральний рівень pH.

4. Лосьйон-Пудра з М’ятою для Матовості

Миттєво матує та покращує текстуру шкіри.

Лосьйон-Пудра із М’ятою, відомою своїми освіжними властивостями, має двофазну формулу, що поєднує ефективність матувальних властивостей пудри з очищувальною здатністю лосьйону. Засіб покращує текстуру шкіри та миттєво матує, абсорбуючи надлишки себуму. Має нейтральний рівень pH для шкіри.

5. Очищувальний Скраб для Обличчя з М’ятою для Матовості

Лагідно відлущує, глибоко очищує та матує шкіру

Очищувальний Скраб для Обличчя на основі М’яти, відомої своїми освіжними властивостями, лагідно відлущує та глибоко очищує шкіру, видаляючи надлишки себуму, розблоковуючи пори та матуючи шкіру. Має нейтральний рівень pH для шкіри.

6. Очищувальна Маска з Глиною та М’ятою для Матовості

Миттєво очищує та матує шкіруОчищувальна Маска з Глиною на основі М’яти, відомої своїми освіжними властивостями, миттєво очищує та матує шкіру. Усуває надлишки себуму, звужує розширені пори. Збагачена глиною формула зі свіжою гелевою текстурою глибоко очищує шкіру та вирівнює колір обличчя.

7. Очищувальна Маска з Вуглем та М’ятою для Матовості

Абсорбує надлишки себуму, усуває забруднення та видаляє чорні цятки

Маска з Рослинним Вугіллям на основі М’яти, відомої своїми освіжними властивостями, абсорбує надлишки себуму, усуває забруднення, розблоковує пори та видаляє чорні цятки. Ефективно очищує, вирівнює тон шкіри та надає сяяння.

8. Очищувальна Квіткова Вода з М’ятою для Матовості

Очищує та відновлює природне сяяння шкіри.

Збагачена природними активними компонентами, Квіткова Вода на основі М’яти із освіжними властивостями виробляється шляхом парової дистиляції – 100% натурального процесу, який дозволяє зберегти всі корисні властивості рослин. Нерозбавлені (100% М’ятна Вода) концентровані формули на 99% складаються з інгредієнтів натурального походження та не містять ароматизаторів.

Формула з текстурою легкої димки очищує та тонізує шкіру, освіжає колір обличчя та відновлює природне сяяння. Завершує процедуру зняття макіяжу, підготовлює шкіру до нанесення догляду. Має нейтральний рівень pH для шкіри.

Pur Bleuet

Делікатне видалення

Кожна дівчинка знає, що очищення та демакіяж є основою щоденного догляду за обличчям. Вже на цьому етапі необхідно використовувати засоби, що відповідають потребам певного типу та стану шкіри. З особливою увагою слід поставитися до найбільш чутливої зони шкіри обличчя – контуру очей, для якої бренд розробив цілу гаму засобів, що делікатно видаляють макіяж та заспокоюють шкіру. Як і вищеперелічені трави, Yves Rocher також культивують волошку на власних полях, для подальшого отримання екстракту

В колекцію входять наступні продукти:

1. Експрес Демакіяж з Волошкою для Контуру Очей

Швидке та ефективне видалення макіяжу, навіть водостійкого

Завдяки двофазній формулі на основі Волошки Біо із заспокійливими властивостями, Експрес Демакіяж швидко та ефективно видаляє будь-який, навіть водостійкий макіяж, не залишаючи жирної плівки. Заспокоює шкіру контуру очей та доглядає за віями. Не містить ароматизаторів, ідеально підходить для чутливих очей. Має нейтральний рівень pH для шкіри.

2. Демакіяж з Волошкою для Контуру Очей

Делікатно очищує зону навколо очей та видаляє макіяж, заспокоює шкіру

Демакіяж на основі Волошки Біо із заспокійливими властивостями делікатно очищує зону навколо очей, заспокоює та надає шкірі комфорту.  Не містить ароматизаторів, ідеально підходить для особливо чутливих очей та при носінні контактних лінз. Має нейтральний рівень pH для шкіри.

3. Квіткова Вода з Волошкою для Контуру Очей

Усуває подразнення та тонізує шкіру навколо очей, позбавляє ознак втоми

Збагачена природними активними компонентами, Квіткова Вода на основі Волошки із заспокійливими властивостями виробляється шляхом парової дистиляції – 100% натурального процесу, який дозволяє зберегти всі корисні властивості рослин. Нерозбавлені (100% Волошкова Вода) концентровані формули на 99% складаються з інгредієнтів натурального походження та не містять ароматизаторів.

Формула з текстурою освіжної димки усуває подразнення та тонізує шкіру навколо очей, робить шкіру відпочилою та знімає набряки. Ідеально підходить для чутливих очей. Без ароматизаторів.

Дівчатка, тепер ви знаєте майже все про новинки Yves Rocher і навіть більше 🌸 залишилось дуже швидко обрану гаму та поділись враженнями з подругою 🤍

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s